Menu Close

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA X NIEDZIELE ZWYKŁĄ

Dziś przypada 2 niedziela miesiąca. Zgodnie z tradycją tej parafii, wszystkie ofiary złożone w tym dniu na tacę, zostaną przeznaczone na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za każdy dar.

Trwa miesiąc czerwiec, poświęcony szczególnej czci Serca Jezusowego. Nabożeństwa sprawowane są od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30 a w niedzielę o godzinie 18.00. Bardzo serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy. Spowiedź w ciągu tygodnia 15 minut przed nabożeństwem.

Zwolnił się termin we wrześniu na Msze św. gregoriańską. Jeśli ktoś, byłby zainteresowany tą sprawą jest proszony o kontakt z Proboszczem. Podobnie ma się rzecz z rezerwacją tych Eucharystii (gregoriańskich) na rok 2025.

W czwartek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie połączone z modlitwą różańcową. Rozpocznie się ono po wieczornej Mszy św.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i w czwartek od godziny 16.30 do 17.15.

Za tydzień zbiórka do puszek na Świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie. Przypominamy, że ta budowla ma być wotum Narodu za uchwalenie Konstytucji 3 Maja z roku 1791. Bóg zapłać za każdy dar.

Za tydzień w naszym mieście, odbędzie się Marsz dla Rodziny, który ma być promocją tradycyjnych wartości, wynikających z naszej wiary. Zbiórka o godzinie 15.00 na parkingu przy parafii Królowej Różańca Świętego. Serdecznie zapraszamy.

30 czerwca w naszym kościele odbędzie się wyjątkowy koncert muzyki poważnej. Początek o godzinie 17.00. Wstęp wolny. Jednak, jeśli ktoś chciałby złożyć dobrowolną cegiełkę na to dzieło, może to uczynić po koncercie. Serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje na facebooku parafialnym. W tygodniu pojawią się plakaty.

W zakrystii do nabycia prasa katolicka.