Menu Close

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XI NIEDZIELE ZWYKŁĄ

Dziś odbywa się zbiórka do puszek na Świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie. Przypominamy, że ta budowla ma być wotum Narodu za uchwalenie Konstytucji 3 Maja z roku 1791. Bóg zapłać za każdy dar.

Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w ostatnim czasie na inwestycje parafialne. Bóg zapłać.

Dziś w naszym mieście, odbędzie się Marsz dla Rodziny, który ma być promocją tradycyjnych wartości, wynikających z naszej wiary. Zbiórka o godzinie 15.00 na parkingu przy parafii Królowej Różańca Świętego. Serdecznie zapraszamy.

Jutro na wieczorną Eucharystię zapraszamy członków wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Po jej zakończeniu spotkanie formacyjne.

Trwa miesiąc czerwiec, poświęcony szczególnej czci Serca Jezusowego. Nabożeństwa sprawowane są od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30 a w niedzielę o godzinie 18.00. Bardzo serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy. Spowiedź w ciągu tygodnia 15 minut przed nabożeństwem.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i w czwartek od godziny 16.30 do 17.15.

W tym tygodniu kończy się rok szkolny i rozpoczynają się wakacje. W naszych modlitwach pamiętajmy o dzieciach i młodzieży, by dobrze przeżyli ten czas.

30 czerwca w naszym kościele odbędzie się wyjątkowy koncert muzyki poważnej. Początek o godzinie 17.00. Wstęp wolny. Jednak, jeśli ktoś chciałby złożyć dobrowolną cegiełkę na to dzieło, może to uczynić po koncercie. Serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje na facebooku parafialnym i na plakacie w gablocie.

W zakrystii do nabycia prasa katolicka.